Jabłka

Jabłka deserowe: wzrost cen skupu na koniec stycznia

Wg biuletynu MRiRW pt. „Rynek owoców i warzyw świeżych” (numer 04/2012) w spółdzielniach ogrodniczych, zakładach przetwórczych i chłodniach w dniach 30-31 stycznia br. skup jabłek deserowych prowadzony był po średniej cenie 1,53 zł za kilogram.
Więcej

Jabłka odmiany Szampion: ceny skupu

Spółdzielnie ogrodnicze, zakłady przetwórcze i chłodnie wg biuletynu MRiRW pt. „Rynek owoców i warzyw świeżych” (numer 46/2011) w dniach 21-22 listopada br. skupowały jabłka szampiony po średniej cenie netto 1,38 zł za kilogram.
Więcej

Jabłka Boskoop: ceny na rynkach hurtowych

Na rynkach hurtowych ceny jabłek odmiany Boskoop są obecnie mocno zróżnicowane. Koszt kilograma waha się od 90 groszy do ponad 2,30 zł.
Więcej

Jabłka Sampion: zróżnicowane ceny na giełdach

Za kilogram jabłek odmiany Sampion obecnie zapłacimy na rynkach hurtowych od 0,80 do 2 zł. Jak widać, zależnie od giełdy ceny mogą się bardzo różnić.
Więcej

Jabłka Gala: stabilne ceny na rynkach hurtowych

Na rynkach hurtowych w pierwszej połowie listopada ceny jabłek odmiany Gala pozostawały na względnie stałych poziomach.
Więcej

Jabłka deserowe: w skupach zmiany cen

Wg biuletynu MRiRW pt. „Rynek owoców i warzyw świeżych” (numer 44/2011) w dniach 7-8 listopada br. o 3,88% spadła średnia cena skupu netto jabłek deserowych.
Więcej

Jabłka przemysłowe: ceny skupu

Wg biuletynu MRiRW pt. „Rynek owoców i warzyw świeżych” (numer 41/2011) w dniach 17-18 października br. spółdzielnie ogrodnicze, zakłady przetwórcze i chłodnie skupowały jabłka przemysłowe po średniej cenie netto 0,54 zł za kilogram.
Więcej

Jabłka Ligol: ceny na rynkach hurtowych

W tym tygodniu ceny jabłek odmiany Ligol wahają się na rynkach hurtowych od 1 do 2 zł za kilogram.
Więcej

Jabłka Jonagored: powrót na rynki hurtowe

Pod koniec września dojrzewają jabłonie odmiany Jonagored. Nic dziwnego więc, że wraz z początkiem października na rynkach hurtowych pojawiły się te jabłka.
Więcej

Jabłka Cortland: na giełdach ceny w dół

W pierwszym tygodniu października na rynkach hurtowych potaniały jabłka odmiany Cortland.
Więcej

Strona 1 z 14

 
 
.