Maszyny rolnicze

Opracowanie i wdrożenie innowacyjnej linii do zagospodarowania resztek pożniwnych kukurydzy

Ponad 320 tysięcy zł otrzyma spółka POL-MOT Warfama SA w związku z pozytywną rekomendacją PARP dotyczącą dofinansowania realizacji projektu na „Opracowanie i wdrożenie innowacyjnej linii do zagospodarowania resztek pożniwnych kukurydzy”.
Więcej

Amazone prezentuje swój pierwszy samojezdny opryskiwacz

Wraz z Pantera 4001, w grudniu 2010 roku, Amazone wprowadza na rynek nowy, samojezdny opryskiwacz polowy, w którym nie tylko technika ochrony roślin ale także pojazd nośny pochodzą z własnej produkcji.
Więcej

System komunikacji KUHN ISOBUS dla rozsiewaczy nawozów, pras i owijarek bel

Powołanie zrzeszenia producentów maszyn CCI (Competence Center Isobus), którego jednym z założycieli jest firma KUHN, zaowocowało stworzeniem systemu komunikacji ISOBUS dla 3 grup maszyn:
Więcej

Młody rolnik a zakup ciągnika?

Ilu letni może być ciągnik?
Więcej

VICTOR: kombajn do zbioru porzeczek i aronii

Kombajn samojezdny całorzędowy VICTOR to wyśmienita maszyna polskiej produkcji przeznaczona dla plantatorów porzeczek i aronii. Wyposażony jest w silnik wysokoprężny, turbodoładowany z bezpośrednim wtryskiem paliwa.
Więcej

Amazone rozszerzy swój program kompaktowych bron talerzowych

Na sezon 2011, Amazone rozszerzy swój program kompaktowych bron talerzowych o wersje zaczepiane z nowym podwoziem oraz szerokością roboczą 4, 5 i 6 m: zwrotne i kompaktowo zbudowane brony typu Catros-2T dysponują podwoziem o nowej konstrukcji, złożonym z zaczepu oraz zitegrowanych wahaczy.
Więcej

Pokazy pracy siewnika Speedliner

Serdecznie zapraszamy na pokazy pracy siewnika do siewu uproszczonego KUHN Speedliner organizowane przez Firmę ROLSERWIS SA z Płocka, autoryzowanego Dealera KUHN.
Więcej
 
 
.